HomePeterschapSchooljaar 2014-2015

Peterschap 2014-2015 - Lijst projecten

De Vuurtoren PE7-8 Glasschilderen 2014-2015
Heistlaan 26A, Heist
Glasschilderen
Juf Paulien en juf Karine
Vissersmonument Heist - André Taeckens
GBS De Vonk - 5de Houtgraveren 2014-2015
Edward Verheyenstraat 5, Knokke
Houtgraveren
Caroline Demets
Neonkunstwerk - Narcisse Tordoir
GBS De Vonk - 6de Graffiti 2014-2015
Edward Verheyenstraat 5, Knokke
Graffiti
Veerle Creyf
Alfred Verwee – Léon Mignon
GBS Het Anker 5de IJzerfiguren 2014-2015
Pannenstraat 132, Knokke
Ijzerdraadfiguren
Sarah Bolle
Wuivende krabben - Panamarenko
GBS Het Anker 6de Sjabloongraffiti 2014-2015
Pannenstraat 132, Heist
Sjabloongraffiti
Vicky Vanlandschoot
Staande figuur en Torso van Philippe Van Isacker
GBS De Vonk - Zevenkote 5 en 6de Zandschilderen 2014-2015
Zevenkote 6, Knokke
Zandschilderen
Julie Van de Kerckhove
Hospitality –Barry Flanagan
Heilig-Hartschool 5A Sjabloongraffiti 2014-2015
Jef Mennekeslaan 3, Knokke
Sjabloongraffiti
Ilse Van Mierlo
Hospitality – Barry Flanagan
Mini Makz De Zeeparel 5 en 6de Collage 2014-2015
Noordstraat 40, Heist
Illustratie applicaties
Sofie Luyens
Gedenkteken gesneuvelden Heist
Mini Makz Knokke 5de Gipsatelier 2014-2015
Pierslaan 54, Knokke
Gipsatelier
Vicky Tant
Wuivende krabben - Panamarenko
Mini Makz Knokke 6de Gipsatelier 2014-2015
Pierslaan 54, Knokke
Gipsatelier
Myra Coenen
Rose des vents II – Wim Delvoye
Olvo Heist 6A Collage 2014-2015
Stadhuisstraat 4, Heist
Illustratie applicaties
Peggy Vantorre
Nest – Claire Todd
Olvo Heist 6B Gipsatelier 2014-2015
Stadhuisstraat 4, Heist
Gipsatelier
Petra Van Thillo
Staande figuur en Torso van Philippe Van Isacker
Sint-Jansschool 6A Keramiek 2014-2015
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Keramiek
Annelies Robaey
Another Time XVI – Anthony Gormly
Sint-Jansschool 6B IJzerdraadfiguren 2014-2015
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Ijzerdraadfiguren
Sabine Slabbinck
De Redderstoel – Kris Martin
Sint-Margaretaschool 5B Glasschilderen 2014-2015
Sportlaan 8, Knokke
Glasschilderen
Karen Van Steelandt
Wuivende krabben - Panamerenko
Sint-Margaretaschool 6B Keramiek 2014-2015
Sportlaan 8, Knokke
Keramiek
Ann Emonts-gast
Koppen – Frans West
Sint-Margaretaschool 5A Glasschilderen 2014-2015
Sportlaan 8, Knokke
Glasschilderen
Joke Naert
Wuivende krabben - Panamarenko
Sint-Margaretaschool 6A Gipsatelier 2014-2015
Sportlaan 8, Knokke
Gipsatelier
Eline Decock
Groetende AVL mannen – Jozef Van Lieshout
Sint-Jansschool 5de Gipsatelier 2014-2015
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Gipsatelier
Alexander Van Eeghem
Another Time XVI – Anthony Gormly
Polderkind 5 en 6de - Houtgraveren 2014-2015
Dorpstraat 62, Westkapelle
Houtgraveren
Kristien Feusels
Western toren – Dirk Zoete
Duinenkind 5 en 6 de - Kappen in iton 2014-2015
Kinderpad 6, Duinbergen
Kappen in itonsteen
Wouter Decaluwe
Down in the woods today – Irene Droogleever/Robert Fortuyn/O’Brian