HomePeterschapSchooljaar 2013-2014

Peterschap 2013-2014 - Lijst projecten

De Vuurtoren - Eindklas - 2013
Heistlaan 26A, Heist
Houtgraveren en Keramiek
Ilse Vervisch en Kelly Vanaudenaerde
André Taeckens - Vissersmonument
BSGO De Zeeparel - Houtgraveren 2013-2014
Noordstraat 40, Heist
Houtgraveren
Sofie Luyens
Jean-Michel Folon - De Zee, die grote beeldhouwer
GBS De Vonk 5de Zijdeschilderen 2013-2014
Edward Verheyenstraat 5, Knokke
Zijdeschilderen
Natalie De Groote
Narcisse Tordoir - neonkunstwerk zonder titel
GBS De Vonk 6de Sjabloongraffiti 2013-2014
Edward Verheyenstraat 5, Knokke
Sjabloongraffiti
Veerle Creyf
Léon Mignon - Borstbeeld Verwee
GBS De Vonk Zevenkote Gipsatelier 2013-2014
Zevenkote 6, Knokke
Gipsatelier
Juf Julie
Jozsef Herth - Onze wortels
GBS Het Anker 5de - 2013
Pannenstraat 132, Knokke
Zijdeschilderen
Sarah Bolle
Jozsef Herth - Onze wortels
GBS Het Anker 6de - 2013
Pannenstraat 132, Heist
Sjabloongrafitti
Vicky Vanlandschoot
Hippolyte Le Roy - Gedenkteken gesneuvelden Heist
Heilig Hartschool - 5de leerjaar A
Jef Mennekeslaan 3, Knokke
Sjabloongraffiti
Ilse Van Mierlo
Jean-Michel Folon - De zee, die mooie beeldhouwer
Mini Makz - Sjabloongraffiti 2013-2014
Pierslaan 54, Knokke
Sjabloongraffiti
Vicky Tant
Panamarenko - Wuivende krabben
Mini Makz 6de - Houtgraveren 2013-2014
Pierslaan 54, Knokke
Houtgraveren
Myra Coenen
Jean-Michel Folon - De zee de grote beeldhouwer
OLVO Heist 5A - Keramiek 2013-2014
Stadhuisstraat 4, Heist
Keramiek
Katrien Van Parys
Jos Dedecker - Eva
OLVO Heist 5B - Keramiek 2013-2014
Stadhuisstraat 4, Heist
Keramiek
Francis Ghyssaert
Jos Dedecker - Eva
OLVO Heist 6B - Keramiek 2013-2014
Stadhuisstraat 4, Heist
Keramiek
Petra Van Thillo
André Taeckens - Vissersmonument
Sint-Jansschool 5A - Schilderen op paneel 2013-2014
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Schilderen op paneel
Alexander Van Eeghem
Vercruysse/Heirman - IJzerpark
Sint-Jansschool 5B - Houtgraveren 2013-2014
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Houtgraveren
Thomas Coolen
Gert Verhoeven - Lichttorenplein
Sint-Jansschool 6A - Zandschilderen 2013-2014
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Zandschilderen of schilderen op paneel
Annelies Robaey
Barry Flanagan - Hospitality
Sint-Jansschool 6B - Gipsatelier 2013-2014
Keuvelhoekstraat 100, Knokke
Gipsatelier
Sabine Slabbinck
Panamarenko - Wuivende krabben
Sint-Margaretaschool 5A - Glasschilderen 2013-2014
Sportlaan 8, Knokke
Glasschilderen
Joke Naert
Panamarenko - Wuivende krabben
Sint-Margaretaschool 5B - Kappen in iton 2013-2014
Sportlaan 8, Knokke
Kappen in iton
Karen Vansteelandt
Panamarenko - Wuivende krabben
Sint-Margaretaschool 6de - 2013
Sportlaan 8, Knokke
Sjabloongraffiti
Eline Decock
Joep van Lieshout - 2 grote AVL-mannen
Polderkind 5 en 6de leerjaar
Dorpstraat 62, Westkapelle
IJzerdraadfiguren
Kristien Feusels
Dirk Zoete - Western